DVD 2021

Ciekawym rozwiązaniem marketingowym jak i niezastąpionym narzędziem sprzedażowym, które sprawdza się w naszej branży już od wielu lat jest telewizor wraz z odtwarzaczem DVD. Może być to także laptop z napędem DVD lub tablet z dostępem do naszego kanału Youtube.

Jak wiadomo jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów, dlatego specjalnie dla naszych partnerów i klientów hurtowych przygotowaliśmy płytę DVD na której umieszczone zostały nagrania video przedstawiające efekty pirotechniczne jakimi dysponują produkty firmy Dragon. Obraz płyty DVD należy pobrać z GoogleDrive a następnie nagrać go przy pomocy np. ImgBurn na nośniku DVD-R.

 

Nie wiesz jak nagrać płytę? Oto kilka wskazówek, to bardzo proste!

Najpierw musisz pobrać obraz płyty tutaj.

Jeżeli nie posiadasz programu ImgBurn pobierzesz go za darmo tutaj. Oczywiście następnie trzeba będzie go zainstalować.

Po zakończonej instalacji uruchamiamy program ImgBurn i klikamy przycisk zaznaczony na niebiesko.

Wybieramy plik obrazu DRAGON_DVD_2016.ISO z lokalizacji do której go pobraliśmy.

Zaznaczamy opcję Verify dzięki czemu program sprawdzi poprawność danych po zakończeniu nagrywania.


Umieszczamy pusty nośnik DVD-R w nagrywarce i ustawiamy prędkość nagrywania x8, następnie klikamy przycisk z niebieską strzałką. Nagrywanie rozpoczęło się. Gdy nagrywanie się zakończy szuflada napędu otworzy się i zamknie (w przypadku komputerów stacjonarnych) jeżeli nagrywamy płytę w napędzie laptopa to szufladę napędu należy zamknąć ręcznie. Program przypomni o tym wyświetlając poniższy komunikat.

Klikamy OK, rozpoczyna się weryfikacja danych. Jeżeli wszystkie dane na płycie zostały poprawnie zapisane to ukaże się poniższy komunikat.

Teraz można już umieścić płytę w odtwarzaczu DVD. Menu jest podzielone na dwie strony a jego obsługa jest intuicyjna. Dodatkowo przy nazwie produktu umieszczona została informacja o ilości wystrzałów jaką dysponuje dana wyrzutnia.