O Firmie

Fajerwerki i sztuczne ognie - firma Dragon.

Hurtownia sztucznych ogni Dragon została założona w 1990 roku przez Halinę i Romana Zająców. Fajerwerki były wtedy nowością, która świetnie przyjęła się na polskim rynku, w końcu była to olbrzymia odmiana po puszkach z karbidem! Dragon to firma rodzinna a miłość do fajerwerków przekazana z pokolenia na pokolenie ma odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktów z naszej oferty. Z biegiem lat wspierane doświadczeniem rodziców, córki Joanna i Aleksandra przejęły kierownictwo nad firmą co zaowocowało odmłodzeniem wizerunku. W 2009 roku uruchomiliśmy sklep internetowy, który do chwili obecnej obsłużył już setki zadowolonych klientów.

Hurtownia sztucznych ogni Dragon wprowadza co roku wiele atrakcyjnych nowości, które często stają się prawdziwymi hitami. Bierzemy czynny udział w procesie tworzenia produktu. Począwszy od doboru mieszanki pirotechnicznej a kończąc na projekcie opakowania. Dzięki temu oraz naszemu już 25 letniemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że trafi do Państwa produkt wysokiej jakości spełniający wygórowane standardy bezpieczeństwa.

Pokazy fajerwerków a nasze sztuczne ognie można było oglądać i słyszeć między innymi nad stadionem Wielkopolskiego Klubu Piłkarskiego Lech Poznań, podczas obchodów 100-lecia Warty Poznań, otwarcia Polskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Szef i główny pirotechnik firmy Roman Zając swoją przygodę z pokazami sztucznych ogni rozpoczynał gdy ładunki odpalało się ręcznie. Obecnie jego wieloletnie doświadczenie wspierane jest przez elektronikę i młody zespół pirotechników. Jakie efekty daje takie połączenie można obejrzeć w dziale pokazy sztucznych ogni.

Zapraszamy do największego salonu pirotechniki w Wielkopolsce, który zlokalizowany jest w Poznaniu przy ulicy Bukowskiej 119. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi.


Dragon Fajerwerki