Mammoth Smoke Green Dym Zielony

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: U11006G
  • Waga: 0.15 kg
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 48h
  • 7,00 zł / szt.

Zielony dym z nowej serii kolorowych dymów Mammoth Smoke, która zastąpiła popularną serię dymów Smoke Match Fountain. W gruncie rzeczy jest to ten sam niezawodny produkt w trochę odświeżonej i udoskonalonej wersji.

Nowa seria kolorowych dymów Mammoth Smoke, zastąpiła popularną serię dymów Smoke Match Fountain. W gruncie rzeczy jest to ten sam niezawodny produkt w trochę odświeżonej i udoskonalonej wersji. Poprzednia wersja tej popularnej świecy dymnej odpalana była na tzw. zaryskę, nowe zaopatrzone są w lont co sprawia, że są łatwe w obsłudze i co najważniejsze bezpieczne. Zmniejszono gabaryty opakowania przy zachowaniu tej samej ilości mieszaniny pirotechnicznej. Produkt zyskał też nowy charakter dzięki nowej szacie graficznej, która wykonana została z największą starannością. 

            Poniżej można zapoznać się z materiałem wideo. Należy pamiętać, że ilość wytworzonego dymu jest zawsze taka sama lecz jego sposób rozprzestrzeniania się i trwałość zależy w dużym stopniu od warunków atmosferycznych. Przy silnym wietrze chmura dymu zostanie natychmiast rozwiana. Kolor dymu nie będzie widoczny w miejscu ciemnym i niedoświetlonym.

            Jeszcze kilka wskazówek odnośnie bezpieczeństwa użytkowania. Dymu nie wolno trzymać w ręce ponieważ jego obudowa nagrzewa się do wysokiej temperatury. Żeby zminimalizować możliwość uszkodzenia świecy dymnej nie należy nią rzucać. Najlepiej jest ją położyć na ziemi i wtedy zapalić system inicjujący.